З 1996 року ми є розробниками та виробниками хімічної продукції для промислових підприємств. На виробництві освоєно технологічні лінії з виробництва фосфатуючих та знежирювальних складів, інгібіторів корозії, мастильно-охолоджуючих рідин, а також лінію з виробництва тринатрійфосфату на базі якої розроблено технологію виробництва сесквікарбонату натрію.

Пропонуємо Вашій увазі кристалічну штучну ТРОНУ - NA2CO3= NAHCO3=2H2O сесквікарбонат натрію, що широко застосовується при виробництві безфосфатних пральних порошків, а також складів, що запобігають утворенню накипу в пральних машинах. Сесквікарбонат натрію \трона\ володіє при низькому Ph високими миючими і дезінфікуючими властивостями, видаляє неприємні запахи при пранні. І найголовніше - трон екологічно чистий продукт, що не забруднює навколишнє середовище, не викликає алергії, шкірних захворювань та подразнень.

Трона - якісний продукт, конкурентний за своїми параметрами на світовому рівні, одержуваний оригінальним енергоекономним способом кристалізації цільового продукту з содобикарбонатної суспензії. Цей метод дозволяє отримати ТРОНУ з низькою щільністю насипу, більш придатну для застосування в складі пральних порошків в порівнянні зі своїми більш важкими аналогами.

Ми завжди раді взаємовигідній співпраці та будемо раді новим партнерам!