ЧП ВКФ "ПОЛІМЕР" меблеве, механічне, хімічне, електротехнічне, пластмасове виробництво

12 очень хорошо
(16 оценок)
Высокие оценки пользователей за Цена
11 просмотров в декабре
3 человека рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Фотоальбомы (6)

Новости и статьи

Інтернет магазин нашої продукції. Тепер можна замовити готовий товар, за допомогою одного кліка! https://pkf-polymer.com/shop/ +38 (097) 2888222
30 июня
4 декабря 2020 г.
Почему нужно покупать стиральный порошок TRONA? В основе бесфосфатных ЭКО порошков TRONA входит сесквикарбонат натрия аналог природного минерала трона, египетская...
28 мая 2020 г.

Информация о компании

Кухни
Кухонный уголок
Кухонные столы
Кухни на заказ
Мебель для кухни
О нас
Початок iсторії підприємства починається з1992 року, i налічує 30 років успішного досвіду і просування на внутрішньому ринку України. Зараз підприємство крокує в ногу з часом, адаптується, не зменшує своїх оборотів, спеціалізується і продовжує постійний розвиток за п’ятьма основними виробничими напрямками: 1. Електричне виробництво забезпечує:   Управління продуктами; - передайте сигнали керування та керування допоміжним блоком;- літальний мотор; - військове обладнання. 2. Хімічне виробництво. Підприємство є першим і єдиним виробником в Україні, яке освоїло і успішно втілює в життя виробництво сесквікарбонату натрію, так званої синтетичної трони, в природі – це природний мінера...

Початок iсторії підприємства починається з1992 року, i налічує 30 років успішного досвіду і просування на внутрішньому ринку України.

Зараз підприємство крокує в ногу з часом, адаптується, не зменшує своїх оборотів, спеціалізується і продовжує постійний розвиток за п’ятьма основними виробничими напрямками:

1. Електричне виробництво забезпечує:
  Управління продуктами;
- передайте сигнали керування та керування допоміжним блоком;
- літальний мотор;
- військове обладнання.

2. Хімічне виробництво.

Підприємство є першим і єдиним виробником в Україні, яке освоїло і успішно втілює в життя виробництво сесквікарбонату натрію, так званої синтетичної трони, в природі – це природний мінерал єгипетська сіль.

На основі цього компоненту розроблена унікальна формула високоякісного безфосфатного прального порошку , що випускається підприємством під товарною маркою «TRONA». Бренд «TRONA» екологічно чистий продукт, при використанні не забруднює навколишнє природне середовище, не викликає алергії, подразнень, має високі миючі та дезінфікуючі властивості. Весь ланцюжок життєвого циклу продукту відповідає екологічним критеріям, що підтверджено аудитом, проведеним всеукраїнською громадською організацією «Жива планета», за результатами якого отримано сертифікат на відповідність СОУ ОЕМ 08.002.12.065:2016 – Засоби миючі і засоби для чищення. Екологічні критерії оцінки життєвого циклу. Створенням чистого продукту, підприємство активно втілює свою позицію щодо підвищення екологічної свідомості населення України і культури споживання продукції, яка не шкодить навколишньому середовищу.

3. Механічне виробництво забезпечує унікальне рішення для оптимізації простору складів та інших місць у вигляді автоматизованих механічних стелажів, що використовуються для зберігання різних деталей, металовиробів, ліків та архівів, і спеціалізується на виробництві металевих та інших сталевих виробів згідно креслень замовника. Ці роботи проводяться відповідно до технічних умов розробки, затвердження та реєстрації продукції.

4. Деревообробне виробництво оснащене сучасними верстатами, що дозволяють виготовляти меблі з натурального дерева та ДСП, а основним завданням є виконання індивідуальних замовлень від кухонь до елементів інтер’єру, стінових панелей та гостьових кімнат.

5.Виробництво пластмас - це виготовлення виробів з поліпропілену, поліетилену, полістиролу, пластику та поліаміду методом лиття під тиском на термопластичній машині. Виробництво зосереджується на продажу власної товарної групи, а також надає послуги з лиття форм, що надаються замовниками.

Компанія надає великого значення репутації, тому виробництво створено на основі відповідності національним стандартам, існуючим технічним умовам компанії, гігієнічним вимогам та регламентам технологічних процесів, сировина та матеріали вводяться та контролюються на основі процедур, вимог, і в кінцевому рахунку гарантуємо надання споживачам якісної продукції.

Можливість індивідуального підходу до запитів клієнтів з урахуванням їх можливостей, дозволяє реалізувати повний цикл взаємодії, що забезпечує успіх обох сторін.

Наші клієнти – це наші партнери!
Для бiльш детальної iнформацiї Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами:
+380(67)151-11-15

Або написати за адресою электронної пошти:

[email protected],
[email protected]

Або перейти та оформити замовлення на нашому сайтi:
http://pkf-polymer.com/

Файлы
Наше видео
Еще видео
Размещение на карте города

Отзывы

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователям нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва. Это поможет многим принять правильное решение. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Обслуживание
0/12
Качество предоставляемых услуг
0/12
Соответствие
0/12
Цена
0/12
Отзыв:

Загрузить фото: